نمایشگاه تخصصی صنعت معدن، فولاد، زنجیره تامین ماشین آلات وابسته

درباره ما

شما میتوانید با کلیک روی دانلود، رزومه شرکت توسعه و تجهیز پاژ را دانلود نمایید 

دانلود رزومه شرکت توسعه و تجهیز پاژ 

شرکت توسعه و تجهیز پاژ سهامی خاص به شماره ثبت 11740 توسط اداره ثبت شرکت ها با شرح موضوع توسعه و تجهیز، خرید، فروش، اجاره و طراحیو ساخت کلیه ملزومات نمایشگاهی و نمایشگاه ها، برگزاری نمایشگاه های تخصصی داخلی و خارجی از جمله فروش سوغات و هدایا، ایجاد و توسعه روز بازارهای جمعی اصناف، برگزاری سمینارهاو جشنواره های محلی و منطقه ای، برنامه­ریزی و تبلیغات پژوهشی، ایجاد نمایشگاه­های مجازی مرتبط با تکنولوژی نوین، مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی، اخذ وام و اعتبارات از بانک ها و مؤسسات مالی و اعتباری و ایجاد نمایندگی و کلیه امور بازرگانی به ثبت رسیده است و به عنوان یکی از برگزار کنندگان نمایشگاه هاي تخصصی و غیر تخصصی در نمایشگاه بین المللی در سطح کشور فعالیت می­نماید. این شرکت از جمله شرکت­هاي پیشرو در زمینه بکار گیري روش ها و تکنیک هاي جدید در پروسه مدیریت و برگزاري نمایشگاه تخصصی در کشور می باشد. شرکت توسعه و تجهیز پاژ با رویکرد گسترش حضور بازدید کنندگان متخصص و مجموعه هاي بین المللی در نمایشگاه هاي داخلی و خارجی اقدام به فعالیت های گسترده ای نموده است. هدف این شرکت توسعه و ارتقاء سطح کمی و کیفی رویدادهای بین المللی تخصصی (داخلی و خارجی) با توجه به استانداردهای روز دنیا در سایه فرهنگ سازمانی یادگیرنده و آموزش محورمی باشد.

چرا ما ؟

شرکت توسعه و تجهیز پاژهمراه با کادر متخصص دارای توانایی زیادی در برگزاری نمایشگاه های بین المللی و ملی می­باشد. بر این اساس، ما درک و دانش بروزی از بازار گسترده ایران داریم؛ بازاری که اخیراً مجدداً دروازه های بین المللی به روی آن گشوده شده است و یک بار دیگر به هدفی مطلوب برای سرمایه گذاران خارجی و تجار تبدیل شده است.. با شرکت در نمایشگاه های برگزار شده توسط این شرکت، شما می توانید از خدمات بازاریابی به منظور تقویت کسب و کار خود در بازار گسترده ایران که جمعیت آن حدود 90میلیون نفر است و نیاز روزافزون به کالاها و خدمات خارجی در آن وجود دارد، بهره مند شوید. همچنین، با در اختیار داشتن غرفه ای در نمایشگاه های تجاری ما، شما به بازارهای کشورهای همسایه از جمله افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه و همچنین کشورهای مشترک المنافع و سایر کشورها دسترسی آسان خواهید داشت؛ زیرا در این نمایشگاه ها، همیشه غرفه داران، بازدید کنندگان و هیئت های بازدید کننده با هدف ترویج کسب و کار خود و پیدا کردن شرکای بین المللی حضور دارند. بنابراین، با استفاده از دانش و تجربه ای که در اختیار داریم، می توانیم تا حد زیادی به توسعه طرح بازاریابی شما کمک کنیم و شما می توانید از طریق ایران به عنوان مسیری امن، راه خود را به این کشورها باز کنید.

تماس با ما

آدرس:
 یزد، خیابان کاشانی مجتمع تجاری آزادی، طبقه همکف، واحد ۱۰۵، شرکت توسعه و تجهیز نمایشگاه های پاژ 
کدپستی:
8916797819
تلفن:
03536245267
همراه:
09194683027   09132541745  09133540680
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

شرکت توسعه و تجهیز پاژهمراه با کادر متخصص دارای توانایی زیادی در برگزاری نمایشگاه های بین المللی و ملی می­باشد. بر این اساس، ما درک و دانش بروزی از بازار گسترده ایران داریم؛ بازاری که اخیراً مجدداً دروازه های بین المللی به روی آن گشوده شده است و یک بار دیگر به هدفی مطلوب برای سرمایه گذاران خارجی و تجار تبدیل شده است. با شرکت در نمایشگاه های برگزار شده توسط این شرکت، شما می توانید از خدمات بازاریابی به منظور تقویت کسب و کار خود در بازار گسترده ایران و نیاز روزافزون به کالاها و خدمات خارجی در آن وجود دارد، بهره مند شوید.همچنین، با در اختیار داشتن غرفه ای در نمایشگاه های تجاری ما، شما به بازارهای کشورهای همسایه از جمله افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه و همچنین کشورهای مشترک المنافع و سایر کشورها دسترسی آسان خواهید داشت.

امارگیر سایت