نمایشگاه تخصصی صنعت معدن، فولاد، زنجیره تامین ماشین آلات وابسته

فرم نهایی ثبت نام

شما میتوانید با کلیک روی دانلود، فرم مورد نظر را دانلود نمایید 

دانلود فرم ثبت نام

متراژهای قابل واگذاری:( 12، 24، 32، 64 و ضرایبی از 12 و 16)

-مشارکت در این نمایشگاه تابع پذیرش شرایط و مقررات عمومی شرکت نمایشگاه های تجاری بین المللی منطقه یزد و مجری نمایشگاه می باشد.

-تکمیل و ارسال فرم ثبت نام به شماره فکس 03538300977 و یا آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

- اولویت جا نمایی بر اساس تاریخ ثبت نام و واریز وجه می باشد.

-حداکثر تا 15 روز پس از تکمیل و ارسال فرم (بدون پرداخت مالی) غرفه به صورت رزرو خواهد ماند و اعلام آمادگی جهت مشارکت تنها پس از پرداخت هزینه، قطعی تلقی خواهد شد.

-چنانچه حداکثر تا 20 روز قبل از شروع نمایشگاه پیش پرداخت از سوی مشارکت کننده صورت نگیرد این امر به منزله انصراف تلقی می گرددوهیچگونه مبلغی مسترد نمی گردد و شرکت می تواند نسبت به جایگزینی مشارکت کننده دیگر اقدام نماید.

-در صورت تمایل به انجام دکورسازی در نمایشگاه ،شرکت سازنده باید به تأیید ستاد برگراری رسیده باشدو یا از بین شرکتهای معرفی شده از طرف مجری نمایشگاه بعد از هماهنگی با ستاد برگزاری انتخاب گردد.

تماس با ما

آدرس:
 یزد، خیابان کاشانی مجتمع تجاری آزادی، طبقه همکف، واحد ۱۰۵، شرکت توسعه و تجهیز نمایشگاه های پاژ 
کدپستی:
8916797819
تلفن:
03536245267
همراه:
09194683027   09132541745  09133540680
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

شرکت توسعه و تجهیز پاژهمراه با کادر متخصص دارای توانایی زیادی در برگزاری نمایشگاه های بین المللی و ملی می­باشد. بر این اساس، ما درک و دانش بروزی از بازار گسترده ایران داریم؛ بازاری که اخیراً مجدداً دروازه های بین المللی به روی آن گشوده شده است و یک بار دیگر به هدفی مطلوب برای سرمایه گذاران خارجی و تجار تبدیل شده است. با شرکت در نمایشگاه های برگزار شده توسط این شرکت، شما می توانید از خدمات بازاریابی به منظور تقویت کسب و کار خود در بازار گسترده ایران و نیاز روزافزون به کالاها و خدمات خارجی در آن وجود دارد، بهره مند شوید.همچنین، با در اختیار داشتن غرفه ای در نمایشگاه های تجاری ما، شما به بازارهای کشورهای همسایه از جمله افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه و همچنین کشورهای مشترک المنافع و سایر کشورها دسترسی آسان خواهید داشت.

امارگیر سایت