نمایشگاه تخصصی صنعت معدن، فولاد، زنجیره تامین ماشین آلات وابسته

فرم تعهد و دستورالعمل امور حفاظتی و امنیتی

 

شما میتوانید با کلیک روی دانلود، فرم مورد نظر را دانلود نمایید 

دانلود فرم تعهد و دستورالعمل امور حفاظتی و امنیتی

 

فرم تعهد و دستورالعمل اجرائي امور حفاظتي وامنيتي

بسمه تعالي

«تعهدنامه غرفه داران»

مديريت حراست شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي

  سلام عليکم

احتراما دستورالعمل مديريت حراست شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي به منظور رعايت قوانين ومقررات به حضورتان ايفاد مي گردد.

 1. پوشش خانمها تحت هر عنوان (غرفه دار و متصدي) مي بايست شامل : مقنعه و مانتوي كاملا اداري و با رعايت شرع و عرفاسلامي باشد؛ لذا استفاده از مانتوهاي كوتاه، چسبان و بدن نما، شال و روسري و همچنين آرايش هاي خارج از عرف اكيداً ممنوع مي باشد.
 2. هرگونه استفاده پرسنل غرفه دار مرد نيز از پوشش هاي نامناسب كه به انحاء مختلف اعم از لباس و مدل موهايي كه مبين اشاعه خلاف شئوناتاسلامي باشد، ممنوع است.
 3. استفاده از فيلم ها و CD هاي تبليغاتي شركت ها با تأييد روابط عمومي و ستاد حراست قابل پخش بوده و صداي آن بايد محدود به داخل غرفهباشد.
 4. نصب هرگونه تجهيزات يا وسايل تبليغاتي بايد با هماهنگي مسئولان ذيربط بوده و در صورت ايجاد مزاحمت براي ساير غرفه داران توسط ستادحراست از ادامه فعاليت آن ممانعت به عمل خواهد آمد.
 5. افراد حاضر در غرفه(در قالب غرفه دار) ملزم به استفاده از كارت شناسايي مورد تأييد حراست بوده وبه لحاظ تعداد نفرات حاضر در غرفه نيز ميبايست مطابق با آيين نامه شركت سهامي نمايشگاه ها باشد وميهمانان حاضر حق ايستادن پشت كانتر و جوابگويي به بازديد كنندگان را ندارند.
 6. پخش CD ،تراكت و بروشور تبليغاتي در محل هاي خارج از غرفه اكيداً ممنوع مي باشد.
 7. فروش كالاهاي نمايشگاه در ايام برگزاري نمايشگاه اكيداً ممنوع مي باشد.
 8. ساعت شروع كار و حضور بازديدكنندگان 16 مي باشد؛ لذا حضور مشاركت كنندگان و پرسنل آن غرفه محترم 30 دقيقه قبل از فکپلمپ سالن ها الزامي مي باشد.
 9. مسئوليت حفظ و نگهداري از اموال غرفه در زمان فعال بودن سالن ها به عهده مشاركت كننده مي باشد.
 10. برگزاري هرگونه مسابقه، قرعه كشي و يا مراسم متفرقه بدون هماهنگي حراست و روابط عمومي ممنوع است.
 11. در صورت بروز هر گونه حادثه از قبيل: سرقت و مزاحمت افراد، آتش سوزي، درگيري و ... مراتب را سريعاً به مدير سالن يا پرسنل ناجا و انتظامات مستقردر سالن اطلاع دهيد.
 12. غرفه داران موظفند در ساعات پاياني كار نمايشگاه و قبل از خروج بازديدكنندگان غرفه خود را ترک ننموده و حداقل تا زمان پلمپ سالن، يکي از آنان داخل غرفه حضور داشته باشد.
 13. حفاظت و مراقبت از اموال شخصي از قبيل : دوربين فيلم برداري و عکاسي، ويدئو، لپ تاپ، تلفن همراه، وجه نقد، اسناد و مدارک، كيف دستي و ... در ساعات كار نمايشگاه بر عهده خود افراد بوده و مي بايست از قرار دادن آن در كانترها جدا خودداري نمايند.
 14. هنگام باز نمودن درب ها در بدو ورود به غرفه در صورت رؤيت هر گونه سرقت، شکستگي و ... در اولين فرصت و قبل از ورود بازديدكنندگان(بين ساعت 15:30الي160)مراتب را به صورت گزارش كتبي به مدير سالن و نيروي حفاظت فيزيکي اطلاع دهيد.
 15.  نگهداري و استفاده از وسايل قابل اشتعال از قبيل : هيتر، سيگار، مخزن گاز، شمع و چراغ ها و ابزار آتش افروز در داخل غرفه اكيداً ممنوع مي باشد.
 16. از خريد غذا از ويزيتورهاي فاقد كارت شناسايي و غيرمجاز به دليل مسائل بهداشتي و ملاحظات امنيتي جداً خودداري گردد.
 17. در ايام ساخت و ساز ؛ بازديد و تخريب غرفه ها ورود هرگونه خودروي سواري به مجموعه ممنوع بوده و در ايام مذكور تنها خودروهاي باربري اجازه فعاليت را دارند ، ضمنا در صورت توقف بي مورد، خودرو با ليفتراک به بيرون منتقل مي گردد.
 18.   خروج هر گونه كالا مستلزم ارائه برگه خروج كالا مي باشد.
 19. چنانچه غرفه مربوطه در فضاي باز قرار دارد، حفظ و حراست آن در طول شبانه روز به عهده مشاركت كننده مي باشد؛ لذا پس از شروع برپايي نمايشگاه ضمن تکميل فرم هاي مربوطه) به حفاظت فيزيکي مراجعه گردد(؛ اقدام به معرفي و استقرار نگهبان شب نماييد

 20. از همراه داشتن اسلحه، بي سيم، واكي تاكي، دستبند، شوكر، گاز اشک آور و ... اكيداً خودداري نماييد.

 21. از ايجاد هرگونه تشنج و جوسازي كه موجبات بي نظمي در محيط نمايشگاه بين المللي شود، پرهيز نمايد؛ در غير اينصورت حراست مجموعه مجاز به تعطيلي غرفه خاطي بوده و غرفه دار حق اعتراض در مراجع قضايي و انتظامي را از خود سلب مي نمايد.

 22. نصب و استفاده از سيستم هاي حفاظتي ، امنيتي اعم از هر گونه دوربين هاي مدار بسته تنها با هماهنگي و اخذ مجوز از مديريت حراست مجموعه مجاز مي باشد.

 23. در پايان اميدواريم حضور و مساعي آن شركت محترم در برپايي هر چه با شکوه تر نمايشگاه ياد شده كه توأم با شکوفايي صادرات غيرنفتي وخودكفائي ملي در بازارهاي جهاني باشد.

  شايان ذكر است با عنايت به مطالب فوق الذكر و تعهدي كه در ذيل اين مطالب از شما اخذ مي شود، در صورت عدم رعايت قوانين و مقررات توسط آن غرفه، حراست مجموعه نسبت به قطع برق و تعطيلي غرفه اقدام خواهد كرد و مسئوليت آن به عهده جنابعالي مي باشد.

 

 

 

تماس با ما

آدرس:
 یزد، خیابان کاشانی مجتمع تجاری آزادی، طبقه همکف، واحد ۱۰۵، شرکت توسعه و تجهیز نمایشگاه های پاژ 
کدپستی:
8916797819
تلفن:
03536245267
همراه:
09194683027   09132541745  09133540680
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

شرکت توسعه و تجهیز پاژهمراه با کادر متخصص دارای توانایی زیادی در برگزاری نمایشگاه های بین المللی و ملی می­باشد. بر این اساس، ما درک و دانش بروزی از بازار گسترده ایران داریم؛ بازاری که اخیراً مجدداً دروازه های بین المللی به روی آن گشوده شده است و یک بار دیگر به هدفی مطلوب برای سرمایه گذاران خارجی و تجار تبدیل شده است. با شرکت در نمایشگاه های برگزار شده توسط این شرکت، شما می توانید از خدمات بازاریابی به منظور تقویت کسب و کار خود در بازار گسترده ایران و نیاز روزافزون به کالاها و خدمات خارجی در آن وجود دارد، بهره مند شوید.همچنین، با در اختیار داشتن غرفه ای در نمایشگاه های تجاری ما، شما به بازارهای کشورهای همسایه از جمله افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه و همچنین کشورهای مشترک المنافع و سایر کشورها دسترسی آسان خواهید داشت.

امارگیر سایت